Blog

Previous Next

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
Tento týden proběhla autogramiáda a beseda v Domu Knihy v Ostravě. Celá akce se nesla v duchu pohody, přátelské atmosféry a hlavně lidí, kteří mají Vendy a její recepty rádi. Několik málo okamžiků musíme zmínit.
Například milou moderátorku, která byla skvěle připravena a vedla rozhovor s Vendy o tradičních vánočních svátcích u ní doma, co ráda peče a kolik toho je a také zda se nechá Vánoci vystresovat.
Přišla i pochvala od jedné z fanynek, která poděkovala za recept na švestková povidla, protože je nyní dělají jen podle Vendy, a to prý úplně celá rodina a nedá na ně dopustit. To Vendy velice potěšilo, protože tak inspirovala další rodinu na předávání receptů z generace na generaci.
Příjemná atmosféra byla zakončena podpisem Vendy do kroniky knihkupectví a focením s fanoušky, kteří požádali o společný obrázek a podpis do své knihy.
 
„Chci poděkovat všem, kteří dorazili a strávili tak se mnou čas nad zamyšlením, jak jsou pro nás Vánoce důležité a jak bychom tyto svátky měli brát s radostí, klidem a vděčností. A že na svátky má být rodina hlavně pohromadě.“ doplňuje Vendy celou akci.
Příště se bude těšit na opětovné setkání. Vaše Vendy!
 
Previous Next

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
Tipy na dárek nejen k Vánocům a soutěžit o mou novou knihu Recepty na spokojený život můžete aktuálně v různých časopisech, jako např. Gurmet, Tina, Překvapení, Blesk Vaše recepty, nebo třeba v pořadu Sama doma vysílaném v České televizi.
 
A kdo nevyhraje, nemusí smutnit, knihu můžete zakoupit ve všech knihkupectvích v ČR, v řetězcích Makro, Hypermarketu Albert, nebo u mě na e-shopu, kde ji dostanete i s věnováním.
 
Previous Next

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
Dnes jsme v pořadu Sama doma na ČT společně s Ester Janečkovou a Alenou Velikou probíraly téma "Zdravé moderní svačiny" nejen pro děti do školy, ale i pro nás dospěláky do práce :-) Kdo nestihl, tak receptíky jsou uvedeny níže na linku, včetně celého pořadu ;-) Milým hostem pořadu byla i má velmi oblíbená a energická herečka Pavla Tomicová.
Previous Next

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Čtvrteční křest mé nové knihy Recepty na spokojený život byl úžasný, jinak to nemohu říct. Všem Vám chci ze srdce poděkovat za Váš přístup, slova a to, že jste i v parném počasí dorazili a spolu se mnou si celou akci užili 😀.

Celá akce se nesla nejen v přátelském duchu, ale i přítomné děti známých osobností prozářily knihkupectví svou bezprostředností a energickým přístupem. Zvonivý smích, dětské pobíhání mezi regály a ochutnávání předem připravených dobrot z kuchařky dokázal, že všichni přítomní si odpoledne užili a novináři spolu s fanoušky, a pak společně i s VIP hosty připili na úspěšný prodej knihy, která má hlavně lidem přinést radost, úžasné recepty české kuchyně a krásné fotografie provázející celou kuchařku.

„Chtěla bych ze srdce všem přítomným poděkovat za to, že si dokážou v dnešní uspěchané době najít čas, a podpořit knihu, která má lidem opět připomenout, že česká kuchyně, jednoduché recepty a kvalitní suroviny, které jsou dostupné všude, dokážou vykouzlit chutné, jedinečné pokrmy a spojit rodinu právě u takového jídla. Protože rodinná večeře nebo oběd budou vždy to, co rodinu dělá rodinou, a sejít se u společného stolu je právě dnes hodně důležité.“ 😋😉

Samotný křest byl jedna velká show hlavně díky množství celebrit na jednom místě a přítomným dětem, které na zvolání, že se nyní kniha křtí, polily kuchařku plnou sklenicí vody s citróny, a zapříčinili tak nejen mokrou podlahu v knihkupectví Neuloxor, ale i všechny srdečně rozesmáli nečekanou reakcí. Pokračovalo nekončící podepisování a rozdávání autogramů, protože nikdo si nechtěl nechat ujít příležitost, mít tolik podpisů najednou v jedné knize.🤣😂😅

Děkuji, bylo to úžasné

https://www.facebook.com/varimesvendy/posts/1899119733686231

Kontakty

VYDAVATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková

MANAŽER KUCHAŘKY VENDY

Tereza Svobodová
E-mail: marketing@varimesvendy.cz
Mobil: +420 723 858 165
Tel.: +420 257 911 257

OBCHODNÍ A MARKETINGOVÉ NABÍDKY

E-mail: vendy@varimesvendy.cz
Mobil: 723 858 165
Tel.: 257 911 257