Blog

Autogramiáda kuchařky Vaříme s Vendy! 24. 11. 2015 v Brně s Václavem Vydrou

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Úterní autogramiáda v Brně začala úvodním proslovem Václava Vydry, který vyprávěl příběh, jak blogerku a autorku kuchařky Vendulu Špetlíkovou poznal a jak se rozhodl stát kmotrem kuchařky. Jejich první setkání proběhlo na obědě, který připravovala Vendy, a protože si on, i jeho žena Jana Boušková, moc pochutnali, nebylo již daleko k tomu stát se kmotrem kuchařky.

Při brněnské autogramiádě a křtu knihy bylo rušno, když Vendy omylem zvrhla sklenici s domácí limonádou a herec Vašek Vydra pohotově sekundoval větou: „A máme pokřtěno!.“ To všechny přítomné rozesmálo a povídání o vzniku knihy pokračovalo v uvolněném a přátelském duchu.

Raritou této autogramiády byla také spontánní fotografická akce, když se diváci chtěli s Václavem a Vendy hlavně vyfotit, takže u banneru vznikla fronta a manažerka Vendy se rychle ujala role fotografky.

Po focení nastala již samotná autogramiáda a my chceme poděkovat všem přítomným, kteří dorazili a podpořili tuto jedinečnou kuchařku. Byla to opět velmi podařená akce a Vendy oceňuje, že si lidé vždy udělají čas, na chvíli se zastaví a poslechnou si povídání s jejími milými hosty.

Brno bylo vřelé, příjemné a již vánočně okouzlující. Děkujeme všem zúčastněným i těm, kteří si nyní tuto malou zprávu z celé akce jen přečtou.

Více na: www.varimesvendy.cz

Poděkování patří také všem partnerům, bez kterých by se tyto události nemohly uskutečnit: http://varimesvendy.cz/partneri

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková