Blog

Křest kuchařky Vaříme s Vendy spojený s autogramiádou

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Křest kuchařky Vaříme s Vendy! spojený s autogramiádou její autorky bloggerky Venduly Špetlíkové se nesl v duchu velkého množství fanoušků, kteří Vendy přinášeli i různé dárky, třeba bonboniéry a květiny.

Kmotry kuchařky byli Jana Boušková, ta dorazila jako první, ale během autogramiády zjistila, že již má být tou dobou v divadle na zkoušce, a Václav Vydra, který uvízl v obvyklé zácpě na magistrále a dorazil o 15 minut později. Tím ale dostala autogramiáda úplně jiný spád, protože nejdříve došlo na podepisování knih a teprve poté proběhl samotný křest kuchařky. Takže i ti, co dorazili později, nakonec stihli hlavní přípitek.

Autogramiády se zúčastnilo opravdu velké množství lidí. „Jsem ráda, že se kuchařka lidem líbí a také se dobře prodává. Práce na receptech mi trvala více než 2 roky, a proto jsem vděčná za všechny fanoušky a čtenáře. A navíc je kuchařka krásný dárek k Vánocům.“ usmívala se Vendy, která celou autogramiádu jen zářila.

Velkým překvapením byla i účast Šárky Ulrichové ze seriálu Ulice, která přišla Vendy podpořit a spokojeně si nesla kuchařku domů. Vystřídala tak paní Bouškovou, která musela na zkoušku.

Paní Boušková dorazila na divadelní zkoušku jen s půlhodinovým zpožděním a pan Vydra ještě v té době dále rozdával úsměvy a autogramy až do konce celé akce. Přejeme kuchařce Vaříme s Vendy! mnoho úspěchů a na další autogramiádu s Vendy, která bude v Kladně, se těšíme s další známou osobností.

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková