Partneři

Asociace českého tradičního obchodu

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Děkuji Asociaci českého tradičního obchodu AČTO za podporu a spolupráci na kuchařce "Vaříme s Vendy!". Velice si vážím toho, že AČTO podporuje české domácí výrobce a regionální produkty u nás v České republice.

Asociace českého tradičního obchodu (AČTO) je jediným subjektem, který sdružuje tradiční české maloobchodní sítě, hájí zájmy českých obchodníků, chrání a rozvíjí tradici českých prodejen, podporuje české výrobce i regionální produkty, jako připomínkové místo aktivně vstupuje do vytváření legislativy a celkově upevňuje postavení domácího maloobchodu.

Od počátku jsou členy AČTO významné české maloobchodní sítě COOP, BRNĚNKA, ESO MARKET, ENAPO, BALA a CBA. Tyto sítě nabízejí svým zákazníkům zejména produkty menších kvalitních českých výrobců i vlastních privátních značek s důrazem na kvalitu.

Od počátku bylo jedním z hlavních cílů Asociace podporovat spolupráci s korektními českými výrobci a prodej jejich kvalitních českých výrobků. S tím souvisí i podpora výhradně obchodních značek, které zaručují kvalitu a původ zboží. Vedle obchodníků jsou tak členy AČTO i čeští výrobci potravin.

Asociace vznikla v červenci 2014 v reakci na neustále rostoucí potřeby domácích maloobchodníků prosadit se ve stále tvrdším konkurenčním prostředí českého trhu. Svými aktivitami pomáhá českým podnikatelům z oblasti maloobchodu lépe se orientovat a uplatnit v napjatém tržním prostředí, ve kterém podnikají. Mimo jiné také tím, že se snaží o vytvoření konkurenceschopného a zároveň rovného podnikatelského prostředí pro všechny. Významným tématem je pro AČTO také obrana proti nekalé konkurenci a praktikám, jež nepříznivě ovlivňují pozici domácích maloobchodníků na trhu prodeje potravin a zboží denní potřeby.

Kontakt:
Asociace českého tradičního obchodu
U Rajské zahrady 1912/3, 130 00 Praha 3
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.acto.cz
www.facebook.com/actocz

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková