Partneři

Bylinky spol. s r.o.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Spolupracující firmu na bylinky a koření jsem hledala a vybírala dlouho. Chtěla jsem kvalitní produkty, pěstované převážně v Čechách s českými zaměstnanci. Jaké bylo pro mě překvapení, když jsem narazila na firmu, která splňovala vše, co od kvalitních bylinek očekávám.

Že se čerstvé bylinky pěstují na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě, bylo pro mě dalším obohacujícím zjištěním. A že je firma jedním z největších a jediným celoročním producentem českých bylinek u nás, už byla jen takzvaná třešnička na dortu.

  

A jak už víte, je pro mě důležité více věcí, než se s Partnerem domluvím na spolupráci. Jsou to hlavně:

  • Spolehlivost a férové jednání
  • Kvalita výroby a samotných produktů
  • Většinová česká výroba a čeští zaměstnanci
  • Společný cíl a strategie

Společnost Bylinky spol. s.r.o. ze Suchohrdel u Miroslavi splňuje všechny tyto hodnoty, a proto jsem hrdá, že se mohli stát mým Partnerem, a že jsme našli společnou cestu a marketingovou komunikaci. Není nic lepšího než moci doporučovat někoho, kdo dělá kvalitní produkty a ve své práci vyznává ty správné hodnoty.

Marketing manažerka Bylinky spol. s.r.o. Tereza Vespalcová k jejich produktům dodává: „V současné době pěstujeme 13 druhů bylinek v květináči (bazalku, libeček, tymián, šalvěj, rozmarýn, hladkolistou petržel a petržel kudrnku, koriandr, pažitku, oregano, meduňku, mátu a majoránku) a 7 druhů bylinek řezaných (mátu, tymián, pažitku, rozmarýn, šalvěj, bazalku a koriandr). Navíc pravidelně přinášíme zákazníkům zajímavé a neobvyklé druhy bylinek.“

„Spolupráce s kuchařkou, blogerkou a moderátorkou televizního pořadu Vaříme s Vendy je pro nás důležitá hlavně z hlediska jejích zkušeností, kterými může předávat nejen informace o našich produktech, které nejdříve sama vyzkouší, ale také o tom, jak bylinky správně používat, jak je vrátit do české kuchyně, tak, jak se používali již dříve. Hodnoty Vendy – Předej to dál! jsou i našim cílem.“ Shrnuje vzájemné sympatie Tereza Vespalcová.

Čerstvé bylinky, ať už v květináčích nebo řezané, jsou určené pro vaření v domácnosti i v gastronomických provozech. V boji proti škůdcům využívají Bylinky spol. s r.o. jen přirozené predátory škůdců a rostlinné výtažky. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie. K zásobování skleníku teplem a elektrickou energií využívají ekologickou bioplynovou stanici. K zavlažování se používají výhradně dešťovou vodu, jejíž kvalita se po přefiltrování blíží kvalitě vody pitné.

Bylinky v květináči pěstují ve skleníku po celý rok. Navíc jsou díky polní produkci během sezóny kompletně soběstační v pěstování řezaných bylinek. Když už klimatické podmínky Čech neumožní pěstovat bylinky na řez venku na poli, zajišťuje firma dodávky certifikovaných bylinek od svých zahraničních přátel.

Kde koupit ty v hranatém květináči!

Bylinky s.r.o.
Suchohrdly u Miroslavi č. p. 208
671 72 Miroslav
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: +420 537 021 870  (Po – Pá: 9:00 – 15:00)

 

 

 

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková